O NÁS

Sme súkromnou spoločnosťou rodinného typu so 100% slovenským kapitálom.

Podľa požiadaviek zadávateľa vyrábame oceľové konštrukcie pre priemysel, priemyselné objekty , obchodné centrá a iné kovové konštrukcie. Popri výrobe oceľových konštrukcií, prestrešení a výrobných hál naše výrobné spektrum zahŕňa medzi iným aj výroba žeriavov a žeriavových dráh, ako aj technologické konštrukcie pre stroje a zariadenia. Naše dodávky finalizujeme vrátane montáže u samotných investorov nielen v segmente oceľových konštrukcií , ale aj vrátane opláštenia stavieb PUR,PIR panelmi , prípadne tvarovanými krytinami.

Spoločnosť svoju produkciu smeruje na slovenský trh, kde jej zákazníkmi sú predovšetkým firmy s obchodnými značkami Fresh a GVP . Naše výrobky technologických konštrukcií nájdeme aj v rade zahraničných firiem , ako sú Mercedes Benz , Wohlswagen , Tesla , Holcim , Volvo a Daimler.

Pre vykonávané práce vlastníme potrebné certifikáty a oprávnenia , vydané firmou TÜV Rheinland , a to Certifikát riadenia výroby podľa EN 1090-1:2009+A1:2011 a Certifikát zvárania v súlade s EN 1090-2:2018 podľa EXC2.

Všetky zváracie práce sú vykonávané pod dohľadom zváracieho inžiniera.